Вітаємо наших випускників-бакалаврів заочної форми навчання з успішною атестацією

У період із 6 по 14 квітня 2021 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого студенти 4 курсу заочної форми навчання он-лайн проходили державну атестацію шляхом складення державних іспитів із кримінального та цивільного права. Екзаменаційною комісією були атестовані всі 67 випускників.

Закладом вищої освіти було присуджено кваліфікацію «бакалавр з права» у галузі знань 08 «Право» спеціальності 081 «Право». Окрім того, було прийнято рішення видати дипломи з відзнакою Александровій Єлизаветі та Пономаренко Надії.

Бажаємо всім випускникам професійної самореалізації, щасливого життя, міцного здоров’я та успішного проходження єдиного фахового вступного випробування й єдиного вступного іспиту для вступу до магістратури Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!