20 квітня 2021 р. відбулося засідання дискусійної групи “English Club” (керівники доц. Кравцова Н. Г., викл. Перебийніс Ю. В.) на тему “Трагедія «Гамлет» Вільяма Шекспіра”, приуроченому до річниці від дня народження і смерті Барда англійської літератури.

У роботі цього засідання дискусійної групи “English Club”, яке відбулося у режимі відеоконференції сервісу Zoom, взяли участь студенти першого курсу. Вони мали змогу ознайомитись із двома презентаціями про життєвий і творчий шлях видатного драматурга і поета, підготовленими студентами групи ПІ-11 Денисом Шостаком та Кариною Никипоренко, а також переглянути кілька відеороликів, у яких йшлося про значення творчості В. Шекспіра для розвитку англійської мови, сучасного театрального і кіномистецтва, попрацювати над своїм лексичним запасом, аналізуючи відомий монолог Гамлета «Бути чи не бути?» та взяти участь у обговоренні проблемних питань.