Доценту Полтавського юридичного інституту Михайліченко Т.О. призначена іменна стипендія Полтавської міської ради

13_b

Рішенням № 72 від 05.05.2021 р. «Про призначення іменної стипендії Полтавської міської ради молодим ученим закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації (державної та недержавної форми власності) та наукових установ м. Полтава» призначено іменну стипендію Полтавської міської ради десятьом молодим ученим Полтави, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки та вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності, серед яких: Михайліченко Тетяна Олександрівна — кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.