Традиційна зустріч у Літературно-музичній вітальні

18 травня 2021 року в режимі відеоконференції сервісу ZOOM відбулося засідання Літературно-музичної вітальні (керівниця – доцентка кафедри теоретико-правових дисциплін С.О.Лебеденко). Цього навчального року це був конкурс декламації авторського вірша, у якому взяли участь студенти першого курсу: Ярослав Головня, Дарія Губаренко, Анастасія Дергай, Лілія Калініченко, Ірина Крамаренко, Ірина Мєдова, Дмитро Петренко, Максим Повещенко, Дмитро Шаркий.

Вірші студентів – патріотичні, ліричні, з елементами гумору – свідчили про небайдужість до навколишнього світу, до людей, до майбутнього країни. Журі у складі Н. І. Тарасової – доцентки кафедри світової літератури ПНПУ ім. В. Г. Короленка, В. В. Ільченко – завідувачки бібліотеки ПЮІ та С.О.Лебеденко визначило переможницю – Ірину Крамаренко і засвідчило, що всі учасники конкурсу продемонстрували талант у написанні віршів і продекламували їх із натхненням, зворушливо, інтонаційно багато, яскраво. Ніхто із слухачів – прихильників поезії – не залишився байдужим.

Талановита молодь навчається в Полтавському юридичному інституті!