01 червня 2021 року співробітник Полтавського юридичного інституту Старченко А.О. відвідала Державну установу «Полтавська установа виконання покарань (№23)»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Яковенко Віра Сергіївна та співробітник Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Старченко Анна Олександрівна відвідали Державну установу «Полтавська установа виконання покарань (№23)».

Захід був покликаний звернути увагу на соціальний захист прав дитини в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від національності, суспільного походження, майнового стану та інших факторів. Присутнім була надана детальна інформація про одного із засновників системи дитячо-підліткового виховання, відомого педагога і письменника – Антона Семеновича Макаренка.

в новость