Полтавський юридичний інститут налагоджує співпрацю з Територіальним управлінням Служби судової охорони у Полтавській області

Спільна робота – запорука успіху: керівництво судової охорони Полтавщини та Полтавського юридичного інституту підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні у стінах Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося підписання меморандуму про співпрацю між інститутом та територіальним управлінням Служби судової охорони у Полтавській області.
На заході були присутні начальник територіального управління полковник Служби Олександр Аленін, разом з начальником юридичної служби управління підполковником Служби Олександром Кострубяком, директор інституту Ігор Криницький та заступник директора з навчальної та наукової роботи Олександр Шевчик.
Усі учасники події висловили переконаність в ефективності подальшої співпраці та запланували майбутні спільні заходи, які стануть корисними для обох відомств.

Служба судової охорони – завжди на варті правосуддя!