Завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін Козаченко А.І. та доцент кафедри теоретико-правових дисциплін Кабальський Р.О. пройшли міжнародне стажування за програмою «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»

У період з 24 квітня до 30 травня 2021 року завідувач кафедри теоретико-правових дисциплін Козаченко А.І. та доцент кафедри теоретико-правових дисциплін Кабальський Р.О. дистанційно пройшли міжнародне стажування за програмою «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща-Україна) м. Краків. У процесі проходження стажування прослухали курс лекцій провідних фахівців   Польщі та України з проблем фандрейзингу та взяли участь у підготовці проєкту на тему: «Дуальна освіта в ЗВО: імплементація європейського досвіду».