Викладачі Інституту обрані до складу вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

11 червня відбулося перше засідання нового складу конференції трудового колективу.

Було обрано президію конференції трудового колективу, заслухано доповідь голови профкому про виконання умов Колективного договору між ректором і представником первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на 2016-2020 роки, затверджено проєкт колективного договору на 2021-2025 роки.

Також були внесені зміни до Статуту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого й Правил внутрішнього розпорядку.

Конференція трудового колективу підтримала пропозиції кафедр Полтавського юридичного інституту та обрала до вченої ради Університету професорів Куцепал С.В. і Тітка І.А., доцентів Гриценко Г.Г. і Куща О.Є..

img_3089-scaled