Вітаємо з успішним захистом дисертації Скрипника А. В. асистента кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту

17 червня  2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 64.086.023 у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Скрипника Андрія Володимировича  «Використання інформації з електронних носіїв у кримінальному процесуальному доказуванні».

Вітаємо  дисертанта та його наукового керівника  завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту доктор юридичних наук, професора Тітка Івана Андрійовича  з цим досягненням, бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів!