Щиро вітаємо з нагоди 60-річного ювілею Криницького Ігоря Євгеновича – директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Шановний Ігоре Євгеновичу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу колег та студентів.

Нехай Ваше життя буде наповнене новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай сьогоднішня ювілейна дата буде для Вас, Ігоре Євгеновичу, лише однією з багатьох наступних! Вітаючи, щиро зичимо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, нової життєвої сили, припливу енергії, радості, душевного спокою, процвітання та родинного добробуту!

Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці!

Колектив Полтавського юридичного інституту

Національного юридичного університету