В Полтавському юридичному інституті засновується наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених

14 вересня 2021 року о 14 годині 30 хвилин в аудиторії 205А буде проведено установчі збори наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До участі у зборах запрошуються студенти, аспіранти, докторанти та працівники Інституту віком до 35 років (для докторантів – 40 років). На установчих зборах з числа членів буде обрано керівні органи (голову, заступника голови та секретаря), а також прийнято акти, що регламентуватимуть організацію та діяльність наукового товариства.