20 жовтня 2015 року відбудуться вибори ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

12-10-2015, 12:18 Надрукувати Надрукувати

Центральна виборча комісія з проведення виборів ректора
Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

П О В І Д О М Л Я Є :

Вибори ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудуться у вівторок 20 жовтня 2015 року.

Голосування здійснюється з 9 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. у приміщеннях Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які розташовані:

1. Виборча дільниця у м. Харкові – м. Харків, вул. Пушкінська, 77, Центральний навчальний корпус «А», 2-й поверх, хол навпроти лекційного залу № 2;
  2. Виборча дільниця № 2 у м. Полтаві – м. Полтава, просп. Першотравневий, 5, 2-й поверх, конференц-зала № 2;
  3. Виборча дільниця № 3 у м. Києві – м. Київ, вул. Металістів, 17, 1-й поверх, аудиторія № 9.

Брати участь у виборах ректора мають право:

• кожен науковий, науково-педагогічний та педагогічний штатний працівник Університету;
  • представники з числа інших штатних працівників, які обрані відповідними працівниками шляхом прямих таємних виборів;
  • виборні представники з числа студентів (курсантів), які обрані студентами (курсантами) шляхом прямих таємних виборів.

Видача бюлетеня для таємного голосування здійснюється за умови пред’явлення особою, яка має право брати участь у виборах, документа, що посвідчує особу.

Центральна виборча комісія