В Інституті працювала мобільна бригада з вакцинування

В саму новину

Дбаючи про здоров’я та безпеку викладачів, співробітників і студентів, адміністрація Інституту організувала роботу мобільної бригади з вакцинування від короновірусної хвороби.

Медики Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Полтавської міської ради проводили щеплення вакцинами Pfizer та CoronaVac в приміщенні Інституту та була можливість зробити щеплення вакциною  AstraZeneca чи Moderna.

Всі студенти, які отримали дозу вакцини, в день щеплення були звільнені від навчального процесу.

Адміністрація Полтавського юридичного інституту і надалі буде сприяти в організації роботи мобільних бригад з вакцинації, щоб всі бажаючі студенти, викладачі та співробітники мали можливість пройти повний курс щеплення та тим самим захистити себе та своїх рідних.

Звертайтеся в приймальню директора, записуйтесь на вакцинацію.

Не зволікайте!