Турнір по міні-футболу

09 жовтня 2021 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудеться турнір з міні-футболу серед представників юридичних професій.

Турнір проводиться серед восьми команд, до складу яких входять представники органів прокуратури, податкових органів, національної поліції, служби судової охорони, пенітенціарної служби, адвокати та інші.

Турнір проводиться в один день за принципом «гри на виліт». Початок об 10:00, орієнтовний час завершення проведення турніру – 16:00.

З 12.00 по 14.00 працюватиме кафетерій, тож бажаючі матимуть можливість придбати напої та смаколики.

Переможцям турніру з міні-футболу серед представників юридичних професій будуть вручені пам’ятні та цінні призи.

Для вболівання за команди запрошуються всі бажаючі. Вхід вільний.

Медичним партнером турніру з міні-футболу виступає Медичний лікувально-діагностичний центр «Медіон». лого Медион синий вектор

c-2008a(3)-800x800-product_popupв