Студентка Інституту – переможниця щорічного конкурсу Полтавської обласної ради

Вітаємо Александрову Єлизавету, студентку магістратури Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, із перемогою у цьогорічному конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою.

12 листопада 2021 року відбулося засідання журі конкурсу, яке за підсумками публічного захисту конкурсних робіт 17 студентів закладів вищої освіти III – IV рівнів акредитації Полтавської області присудило перше місце Александровій Є.Ю. за її конкурсну роботу на тему: «Місцевий референдум – дієвий засіб самоврядування територіальної громади» (науковий керівник – доктор юридичних наук, доцент Божко В.М.).