Привітання ректора Анатолія Гетьмана з Міжнародним днем студентів

Шановна молодь Університету!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студентів!

Студентські роки – це час молодості, жаги до нових знань і яскравих вражень. Час, коли будуються найсміливіші плани і відбуваються доленосні зустрічі, коли народжуються дружба й кохання на все життя.

Сьогодні студентство Університету має необмежені можливості для того, щоб закласти міцний фундамент дорослого життя. Для цього відкрито доступ до будь-якої інформації, створена надсучасна матеріально-технічна база, працює потужний науково-викладацький склад, що дозволяє набувати глибокі професійні знання, паралельно навчаючись за кордоном, всебічно розвиватись, самовдосконалюватися в спорті та творчості.

Бажаю вам крізь усе життя пронести енергійність, цілеспрямованість й оптимізм студентської юності. Нехай знання, здобуті в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, допоможуть досягти вершин, які здаються недосяжними!

Ректор Університету
Анатолій ГЕТЬМАН