Студенти Полтавського юридичного інституту провели правоосвітній захід для школярів

29 грудня 2021 р. на запрошення Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара студенти Полтавського юридичного інституту Юренко В. та Карпова А. під керівництвом доц. Полховської І.К. поспілкувалися із старшокласниками загальноосвітньої школи №24 на тему «Протидія булінгу в підлітковому віці». Зокрема, було роз’яснено норми чинного законодавства України щодо поняття булінгу, юридична відповідальність за такі дії; що потрібно знати, аби вберегтися від знущань а також, окреслено коло органів, які компетентні надати допомогу потерпілим.

На останок школярі були проінформовані про умови навчання у Полтавському юридичному інституті та були запрошені на відвідини нашого закладу.