З 11 по 14 лютого 2022 року на базі Полтавського юридичного інституту відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Обласний конкурс-захист робіт МАН щороку збирає сотні талановитих школярів з усієї Полтавської області

У роботі відділення філософії та суспільствознавства (секції: правознавства) в якості члена журі прийняв участь асистент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Нога Петро Петрович.

Захист науково-дослідницьких робіт відбувся в режимі онлайн. Учні мали змогу гідно представити журі результати свого наукового пошуку, обговорити найбільш актуальні питання юриспруденції.

Дякуємо за роботу усім учасникам МАН та вітаємо переможців:

І місце – Рекотов Тимофій.

ІІ місце – Питько Іля; Зеленяк Катерина.

ІІІ місце – Біліцька Катерина; Дмитрієва Дар’я; Стояновська Валерія.

Запрошуємо учнів-членів Малої академії наук України на навчання до Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.