Звернення першого проректора Миколи Кучерявенка

Відповідно до чинного законодавства, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого повинен працювати.

Але в сучасних обставинах вважаємо, що це недоречно і неможливо.

Навчальний процес продовжуємо онлайн з понеділка – 28.02.2022.

До студентів, викладачів та співробітників Університету:

1) Головне – зберігайте спокій, керуйтесь виваженими вчинками, бо паніка та хаотичність може лише завдати шкоди.

2) Залишайтесь всі вдома або в безпечних, на вашу думку, місцях.

3) Якщо ви знаходитесь в гуртожитку, то майте на увазі, що підвали обладнані на випадок критичної ситуації та можуть забезпечити вам певний захист.

4) Будь-яке переміщення на значну відстань навряд чи сьогодні доречно. На автомобільних шляхах перезавантаження транспортних засобів.

5) При можливості, зробіть запаси питної та технічної води, продуктів, зарядіть мобільні пристрої, акумулятори, ліхтарики, павербанки.

При виникненні питань – користуйтеся спільними чатами, мессенджерами та іншими засобами комунікації.

Тримайтеся, ми разом!