14 листопада 2015 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено День відкритих дверей.

На запрошення до Інституту завітали, переважно, студенти навчальних закладів Полтави та області.

Директор Полтавського юридичного інституту Гуторова Н.О. розповіла майбутнім студентам про історію і здобутки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, особливості підготовки в Полтавському юридичному інституті, умови вступу до Інституту, високий рівень юридичної підготовки у виші, широкі можливості закладу з забезпечення практичної підготовки і стажування студентів за фахом. Директор пояснила переваги напрямів, за якими проводиться підготовка студентів-магістрів.

Також гості мали змогу поспілкуватись з викладачами, які люб’язно провели для відвідувачів екскурсію територією Інституту: гості оглянули навчальні аудиторії, бібліотеку, їдальню, спортивно-оздоровчий комплекс, гуртожиток.