18 листопада 2015 року викладачі та студенти Полтавського юридичного інституту взяли участь у круглому столі на тему: «Сучасні аспекти розвитку медичного та фармацевтичного права в Україні», що пройшов на базі Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи

До заходу долучилися д.ю.н., доц., завідувач кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Пашков Віталій Михайлович, к.ю.н., доц., завідувач кафедри кримінального, адміністративного та трудового права Полтавського юридичного інституту Лемешко Олександр Миколайович, к.ю.н., ас. кафедри цивільного, господарського та екологічного права Полтавського юридичного інституту Олефір Андрій Олександрович, а також студенти, що навчаються в магістратурі Полтавського юридичного інституту: Близнюк В., Зоря А., Копко  І., Костюк О., Котляр І., Пахомова В., Сейдаметов Р., Срібна Т.

Фахівцями Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи для гостей було проведено ознайомчу лекцію щодо основних завдань, функцій та порядку функціонування центру. Під час роботи круглого столу обговорювались питання кваліфікації провізорів та фармацевтів, правове забезпечення ліцензування аптечних закладів, відшкодування моральної шкоди пацієнтам, регулювання страхування клінічних випробувань лікарських засобів, загальнообов’язкового державного медичного страхування, модернізації законодавства України та інші. З-поміж проблем, що викликали дискусію можна назвати: недостатність правового регулювання з окремих питань фармацевтичної діяльності, проблеми оптимізації торгівлі лікарськими засобами, необхідність запровадження страхової медицини та рецептурного обігу ліків тощо.

Матеріал підготувала:
ПАХОМОВА В.,