Полтавський міський голова та виконавчий комітет Полтавської міської ради відзначили працівників Інституту

За високий професіоналізм, бездоганну плідну працю  та вагомий внесок у розвиток вищої юридичної освіти та з нагоди 20-ї річниці від дня заснування Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого нагороджено:

1. Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знаку Криницького Ігоря Євгеновича – директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, професора, старшого науковий співробітника, члена-кореспондента Національної академії правових наук України.
  2. Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради Троцьку Марину Василівну – доцента кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права, кандидата юридичних наук, доцента.
  3. Подякою міського голови з врученням нагрудного знаку Любченка Олексія Олександрович – асистента кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права, кандидата юридичних наук.
  4. Подякою міського голови Ільченко Валентину Вадимівну – завідувача філіалу бібліотеки.

Вітаємо Вас з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих професійних якостей. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей.

Колектив Полтавського юридичного інституту висловлює вдячність міському голові Олександру Мамаю та виконавчому комітету Полтавської міської ради за відзначення досягнень працівників Інституту.