Полтавським осередком Ліги студентів АПУ за сприяння адміністрації Інституту було проведено зустріч нашою випускницею, адвокаткою Приліпко Іриною.

Пані Ірина є старшим партнером Адвокатського Об’єднання “Юридичний альянс”; є спеціалістом в сімейних справах, господарському та адміністративному праві, пройшла весь шлях від помічника юриста до адвоката, отримала свідоцтво адвоката в умовах війни.

Випускниця нашого Полтавського юридичного інституту, розповіла свій шлях від студентки до адвоката.

Дуже багато цікавої інформації для студентів пролунало під час зустрічі. Ірина поділилася найціннішим – досвідом, про те які перспективи є в помічника адвоката, і чим це допоможе на шляху до власної адвокатської діяльності, розповіла про переваги та недоліки адвокатської діяльності.