Працівників Інституту відзначено грамотами Полтавської обласної ради

За високий професіоналізм, бездоганну плідну працю  та вагомий внесок у розвиток вищої юридичної освіти та з нагоди 20-ї річниці від дня заснування Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого грамотами Полтавської обласної ради нагороджено наступних працівників Полтавського юридичного інституту:

1. Троцьку Вікторію Олександрівну – директора їдальні;
  2. Сидоренко Анну Сергіївну – доцента кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права, кандидата юридичних наук;
  3. Петренко Андрія Петровича – начальника спортивного комплексу Полтавського юридичного інституту;
  4. Ногу Петра Петровича – асистента кафедри цивільного, господарського та фінансового права;
  5. Глухеньку Олену В`ячеславівну– диспетчера навчально-методичного відділу.

Вітаємо з отриманням відзнак, бажаємо кар`єрного зростання та здобуття нових вершин!

Колектив Полтавського юридичного інституту висловлює вдячність голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому за нагороди для працівників Інституту!