23 листопада в Інституті була проведена зустріч на тему «Тероризм. Боротьба з тероризмом»

За сприяння адміністрації інституту 23 листопада для студентів 1 та 2 курсів було проведено зустріч з метою розкрити суть тероризму, сформувати уміння діяти у ситуаціях з ознаками терористичного акту, навчитися самостійно приймати рішення в екстремальній ситуації та дотримуватися правил з безпеки життєдіяльності.

Запрошеними гостями зустрічі стали –  консультант начальника Управління по взаємодії з питань антитерористичної діяльності УСБУ в Полтавській області Кропивка Ольга Григорівна, заступник начальника вибухотехнічної служби ГУНП в Полтавській області Бондаренко Артем Вікторович, який провів інструктаж з правил поводження з невідомими предметами та вибуховими пристроями, продемонструвавши все наочно, що викликало найбільший захват у студентів.