Майстер-клас від керівника Полтавської обласної прокуратури для студентів Полтавського юридичного інституту

Кримінальний процес для студентів нашого інституту – це не лише теоретичні постулати та законодавчі положення. Це – динаміка, яка вже неодноразово демонструвалася фахівцями в галузі кримінальної юстиції.

Не став виключенням і майстер-клас, що відбувся у ПЮІ 29 листопада 2022. Цього разу спікером заходу став керівник Полтавської обласної прокуратури, доктор юридичних наук, професор Антон Володимирович Столітній. Присутні на майстер-класі студенти та викладачі мали змогу поринути у логіку роботи однієї з ключових інформаційних систем кримінального провадження – Єдиного реєстру досудових розслідувань. Найбільш цікавим було те, що окремі особливості його функціонування були озвучені не лише його досвідченим користувачем, але й людиною, яка є одним з розробників та постійним ініціатором вдосконалення роботи реєстру. Студенти мали змогу в інтерактивній формі дізнатися про найбільш поширені помилки практичних працівників, які фіксуються у системі. Показово, що інтерактивно подана інформація не залишила без непідробного інтересу не тільки студентів, але й викладачів, які із задоволенням долучилися до розв’язання запропонованих спікером завдань.

Щиро дякуємо гостю заходу – Антону Володимировичу Столітньому! Чекаємо на нові зустрічі!