1 грудня для студентів інституту була проведена зустріч представником Територіального управління ДБР, розташованого м. Полтава

Гостем зустрічі став Глуховеря Олександр Віталійович – керівник 1-го слідчого відділу  Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтава. В ході спілкування студентам була розкрита структура ДБР та його територіальних підрозділів, а також особливості діяльності у тому числі при взаємодії з іншими правоохоронними органами.

Також було наведено основні категорії кримінальних правопорушень, відносно яких слідчими ДБР здійснюється досудове розслідування та наведено цікаві приклади. В ході спілкування студентами було задано ряд питань, які стосувались можливого працевлаштування, особливостей здійснення негласних слідчих розшукових дій та інших аспектів діяльності ДБР.