13 грудня 2022 р. відбулося засідання дискусійної групи “English Club” (керівники доц. Кравцова Н. Г., викл. Перебийніс Ю. В.) на тему «Мова і право»

Засідання розпочалося із перегляду короткого відео “Legalese”, створеного BBC Learning English у співдружності із The Open University й присвяченого складності опанування англійською юридичною мовою. Активною участю у засіданні дискусійної групи вирізнилися студенти першого курсу, зокрема Марія Надь, Діана Топтун, Владислава Сініцина та Тетяна Хайло, які представили своїм однокурсникам презентації щодо історії розвитку англійської юридичної мови, впливу на неї латинської і французької мов та «Рухові за просту англійську мову». Було обговорено й питання значення латинської мови у формуванні лексичного складу української юридичної мови. Дискусія також точилася навколо сучасних лінгвістичних тенденцій і завершилася короткою вікториною, до якої здобувачі освіти мали змогу підготуватися заздалегідь.

Запрошуємо усіх бажаючих на нашу наступну зустріч.