20 грудня 2022 р. кафедрою кримінального права та кримінально-правових дисциплін ПЮІ було організовано та втілено проект “Жива книга”

Напередодні новорічних свят студенти ПЮІ познайомилися з д.ю.н., проф., завідувачем кафедри міжнародного права НЮУ імені Ярослава Мудрого Володимиром Миколайовичем Стешенком та д.ю.н., доц., завідувачем кафедри кримінального права НЮУ імені Ярослава Мудрого Юрієм Анатолійовичем Пономаренком, які виступили в ролі “живих книг”.

У теплій, доброзичливій обстановці студенти не лише познайомилися з гостями, а й почули розповіді про становлення кожного з викладачів, їх життєвий шлях, обговорили актуальні питання як міжнародного, так і кримінального права.

Організаторами та модераторами заходу стали І.А. Тітко, Н.О. Гуторова, Т.О. Михайліченко, А.В. Скрипник та Д.Л. Аббасова.