22.12.22 р. доцентка кафедри теоретико-правових дидисциплін Любченко М.І. разом із співробітниками сектору інформаційного обслуговування Наукової бібліотеки НЮУ імені Ярослава Мудрого Вікторією Брагінською та Вікторією Щабельник провели спільну онлайн лекцію для студентів 1го курсу Полтавського юридичного інституту

Вікторія Брагінська та Вікторія Щабельник представили першокурсникам такі основні бібліотечні сервіси як Стандартизований електронний навчально-методичний комплекс, Інституційний репозитарій eNULAUIR, відкриті освітні ресурси, продемонстрували як здійснювати пошук інформації в електронному каталозі, розповіли про Веб-сайт та соціальні мережі бібліотеки Університету. Також студентам розповіли про соціальну мережу LinkedIn, її особливості й  переваги. Крім того, студенти прослухали інформацію про академічну доброчесність.
Любченко Маріанна прочитала лекцію на тему “Емоційний інтелект у сфері права”.
Студенти активно задавали питання й долучалися до дискусії.