22 грудня відбулося засідання наукового гуртка з навчальної дисципліни «Фінансове право»

22 грудня відбулося підсумкове засідання наукового гуртка з навчальної дисципліни «Фінансове право» під керівництвом проф. Криницького Ігоря Євгеновича, доц. Шевчика Олександра Сергійовича, ас. Ноги Петра Петровича.

В межах роботи наукового заходу студенти презентували результати своїх досліджень, які здійснювали протягом семестру. Результатними роботи гуртка є друкована продукція у вигляді тез наукових доповідей та повідомлень. Головними напрямами дослідження у 2022 році було обрано: 1) законодавчі зміни у податковому праві зумовлені режимом воєнного стану в Україні; 2) бюджетна децентралізація; 3) валютна лібералізація 4) пошук оптимальної моделі функціонування державного фінансового контролю в умовах воєнного стану.

Традиційно, студенти охоче досліджують питання правового регулювання віртуальних активів, електронних грошей, цифрових активів НБУ.

Попри всі обставини студенти гідно презентували результати своїх досліджень.

Все буде Україна!