Нога П.П. переможець конкурсу «Кращий молодий вчений року»

На конкурс «Кращий молодий вчений року» Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за результатами наукової роботи у 2022 р. подали матеріали два кандидати: Аббасова Д.Л. – асистент кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту і Нога П.П. – асистент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Полтавського юридичного інституту. 10 січня 2023 р. відбулося засідання конкурсної комісії, яка визнала  переможцем конкурсу «Кращий молодий вчений року» Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого асистента кафедри цивільного, господарського і фінансового права Ногу Петра Петровича.