27 січня ЗОШ № 38 відвідав колишній випускник, а нині асистент кафедри Нога Петро Петрович

27 січня 2023 року асистент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Полтавського юридичного інституту Нога Петро Петрович відвідав майбутніх випускників ЗОШ № 38.

Як колишній випускник Нога П.П. поспілкувався із учнями ЗОШ № 38, поділився власним досвідом чому надав перевагу саме цій професії, як обирав навчальний заклад для отримання відповідної освіти та як реалізував отримані знання та диплом на практиці в професійному житті.

Традиційно, на десерт, учням було продемонстровано вміст криміналістичної валізи та запрошено на екскурсію до інституту в кабінет криміналістики.

Активна участь дітей у діалозі допомогла отримати їм актуальну та корисну інформацію як про професію юриста, так і про сам навчальний заклад, правила вступу до нього.

Хочемо побажати успіхів у навчанні всім випускникам навчання яких припало на війну та сподіваємось, що подібні зустрічі стануть цікавими, корисними і наддадуть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього.

Все буде Україна!