Відбулось урочисте відкриття кабінету криміналістики в Полтавському юридичному інституті

14 лютого за участю керівництва Інституту, доцента кафедри кримінального права та кримінально правових дисциплін Гринько Лариси Петрівни, заступника директора Полтавського НДЕКЦ МВС України Рой Валентина Петровича, заступника директора Полтавського НДЕКЦ МВС України, завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сахненко Олени Володимирівни відбулося відкриття кабінету криміналістики в Інституті. В кабінеті представлено низку експонатів, які пов`язані з історією криміналістики та її сучасним розвитком.

Окремо висловлюємо вдячність директору Полтавського НДЕКЦ МВС України – Бойку Тарасу Феліксовичу за активне сприяння у створенні кабінету криміналістики, допомогу у зборі експонатів та консультативний супровід, щодо їх функціонування.