16 лютого 2023 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з вивчення історії держави і права

За участі студентів першого курсу відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з вивчення історії держави і права. Досвідом  дослідницької роботи з першокурсниками поділилися студентки 3-го курсу Старокожко О. і Сердюк Д., відповіли на запитання, порушені членами гуртка. Голова комітету освіти і науки Ради студентського самоврядування Старокожко О. запевнила гуртківців, що надаватиме всебічну допомогу з питань наукової роботи. Керівник куртка доцент Козаченко А.І. повідомив про підготовку до проведення студентської наукової конференції у травні 2023 року та ознайомив з вимогами щодо участі у роботі конференції.