21 лютого – Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2023 року у приміщенні бібліотеки відбулося засідання Круглого столу, присвячене Міжнародному дню рідної мови. Студенти першого курсу під керівництвом доцента кафедри теоретико-правових дисциплін С. О. Лебеденко переглянули виставку, організовану працівниками бібліотеки, та виголосили цікаві доповіді: Марина Кияшко (ПІ-12) розповіла про історію святкування Міжнародного дня рідної мови,  Марія Надь і Ірина Кир’ян (ПІ-13) ознайомили присутніх з різними підходами до визначення поняття «рідна мова» та особливостями її вивчення, Марія Гузік (ПІ-15) цікаво розповіла про функціонування мов національних меншин на теренах України, а Олег Сенчук та Ванда Герасимова (ПІ-13) проаналізували українське законодавство про державну мову та мови національних меншин.

Виступи студентів супроводжувалися яскравими презентаціями. Після доповідей учасники Круглого столу взяли участь в їх обговоренні, задавали актуальні питання.