Вітаємо переможців МАН з правознавства у 2023 році!

22, 25-27 лютого 2023 року в Полтавському юридичному інституті відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

У роботі відділення суспільствознавства (секція правознавства) в якості членів журі прийняли участь викладачі Інституту – к.ю.н., доцент, заступник директора з навчальної та наукової роботи Шевчик Олександр Сергійович та асистент Нога Петро Петрович.

Захист науково-дослідницьких робіт учасників відбувся в режимі онлайн. Учні мали змогу гідно представити журі результати свого наукового пошуку, обговорити найбільш актуальні питання правознавства, які, переважно, зумовлені воєнним станом та післявоєнним відновленням України.

Дякуємо за роботу усім учасникам МАН та вітаємо переможців:

І місце -

Галузинська Дарія