В Полтавському юридичному інституті день відкритих дверей – щодня!

4 березня 2023 року Полтавський юридичний інститут «відкрив свої двері» для майбутніх абітурієнтів. День відкритих дверей відбувся в режимі Zoom конференції. Учасникам було презентовано Інститут, відомі на сьогодні правила прийому, переваги навчання саме в ПЮІ та перспективи подальшого працевлаштування. Кожен учасник отримав відповіді на поставлені запитання від керівництва Інституту.

Відеозапис дня відкритих дверей

Однак, якщо у Вас виникають додаткові запитання, то Ви завжди можете зв’язатися з нами:

Адреса інституту: 36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 5

Тел./факс: (0532) 56-01-48

e-mail: poltava_inst@nlu.edu.ua

Ми також будемо раді Вашим зверненням у соціальних мережах) Також рекомендуємо за можливості приїхати до Інституту (ПЮІ один з небагатьох закладів освіти, який працює в режимі змішаного навчання, має укриття, яке відповідає вимогам до таких об’єктів) та на власні очі побачити його, відчути атмосферу, отримати індивідуальну консультацію та екскурсію від наших працівників. До зустрічі! Обирай для себе найкраще!