Вітаємо нашого чемпіона!

Нещодавно завершився Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок який проходив з 02.03.2023 по 05.03.2023 у с.Поляниця Івано-Франківської області.

Студент 3 курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Дуленко Артем, представляв Полтавську команду у ваговій категорії до 85 кг. Вдалося вибороти нагороди у таких дисциплінах : перше місце у довгому циклі серед юніорів, друге місце у довгому циклі серед дорослих, перше місце у командній естафеті у довгому циклі серед юніорів, перше місце у двоборстві серед юніорів, друге місце у двоборстві серед дорослих, перше місце у командній естафеті у поштовху та перше місце у гвардійському ривку Р-12 серед юніорів.

Вітаємо Артема та бажаємо нових перемог!