Любі жінки, щиро вітаємо з чудовим святом – Міжнародним жіночим днем!

Титулка

Любі жінки Полтавського юридичного інституту, прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем!

Щодня надзвичайно приємно усвідомлювати, що нас, освітян, оточують розумні, обізнані, високопрофесійні та віддані своїй справі чарівні жінки.

Дякуємо за професіоналізм, невичерпну енергію та за атмосферу спокою, доброти та  порозуміння у колективі, якої так потребуємо. Ви надихаєте нас, підтримуєте в нелегкі моменти, вчите справедливості й милосердя. Поруч із вами чоловіки стають сильнішими, добрішими, благороднішими, прагнуть до досягнення все нових успіхів у своїй діяльності.

Зичимо миру, міцного здоров’я, кохання, добра і злагоди. Нехай кожен прийдешній день приносить тепло, впевненість і оптимізм.

Захоплюємося вашою здатністю не бояться труднощів і психологічних навантажень, соціальною активністю, комунікабельністю поєднаними із ніжністю та чуйністю.

Інститут пишається своїми жінками: викладачками, студентками, співробітницями.

З найщирішими та найтеплішими побажаннями,
чоловічий колектив Полтавського юридичного інституту
Національного юридичного університету