28 березня 2023 року відбулося засідання наукового гуртка з теорії права під керівництвом доцентки кафедри теоретико-правових дисциплін Любченко М.І.

У межах засідання студенти прослухали цікаву лекцію від Діани Носової – колишньої студентки Полтавського юридичного інституту,  яка протягом 7 років працює помічником нотаріуса. Гостя розповіла студентам про специфіку нотаріальної діяльності, про законодавчі вимоги до помічника нотаріуса й нотаріуса, про процедуру складання кваліфікаційного іспиту для отримання свідоцтва про зайняття нотаріальною діяльністю. Особливу увагу Діана Носова звернула на важливість бути людяним й робити все можливе для того, щоб допомогти клієнту. Але при цьому дуже важливо чітко вибудувати особисті кордони у відносинах із клієнтом.
Студенти із цікавістю слухали лекцію, задавали питання, висловлювали свої думки.