28 березня 2023 року відбулася профорієнтаційна робота у стінах інституту

За запрошенням доцента кафедри цивільного, господарського і фінансового права Губанової О.В. до Полтавського юридичного інституту завітали учні 10-11 класів комунального закладу Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавської району Полтавської області. Традиційно екскурсія навчальним закладом розпочалася з приміщення бібліотеки ПЮІ, де учні ознайомилися з бібліотечним фондом та матеріально-технічним забезпеченням бібліотеки інституту. Продовжилася екскурсія у кабінеті криміналістики, де гостям були продемонстровані експонати кабінету та асистент кафедри цивільного, господарського і фінансового права Нога П.П. ознайомив гостей із криміналістичною валізою. Оглянули також і залу судових засідань, де кожний бажаючий міг спробувати себе у ролі судді, адвоката, прокурора та інших учасників процесу. Наприкінці учням був запропонований до перегляду правопросвітницький фільм «Життя – це вибір». Задоволені учасники та організатори заходу домовилися про активну співпрацю у напрямку проведення спільних заходів з юридичної тематики.