Відбулася онлайн-зустріч студентів із представником податкової служби

28 березня 2023 року для студентів та викладачів Полтавського юридичного інституту було організовано онлайн-зустріч із представником податкової служби.
Учасники заходу мали змогу наочно ознайомитися із порядком та умовами декларування доходів громадян, наданням податкової знижки за навчання та іншими актуальними та прикладними питаннями податкового законодавства.

Не дивлячись на те, що захід було проведено на платформі Zoom, всі присутні могли переглянути документи, про які йшлося під час виступу, порядком їх оформлення, заповнення та подання. Також, учасники зустрічі отримали можливість задати питання безпосередньо доповідачу.

Найбільшу зацікавленість зустріччю виявили, звісно, студенти, які проходять курс «Податкового права» в межах магістерської програми здобуття вищої юридичної освіти.

Розширюємо та підтримуємо свої знання в актуальному стані!