30 березня 2023 р. доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Тихонова Дар’я Сергіївна разом зі студентами групи ПІ 21-3 відвідали Полтавську обласну військову адміністрацію

Перед студентами з лекцією на тему “Виклики та інструменти захисту конституційної демократії в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні” виступив заступник голови ПОВА, кандидат юридичних наук Бруслик Олексій Юрійович. Спілкувалися про наболіле й актуальне: правовий режим воєнного стану та його заходи, роботу військових адміністрацій, про войовничу демократію та інструменти захисту конституційного порядку, механізми притягнення до відповідальності військових злочинців.

Щиро дякуємо Олексію Орійовичу за увагу до рідного Інституту і сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.