Викладачі Полтавського юридичного інституту виступили на щорічній Міжнародній конференції, що проходила у Латвійській Республіці

29 березня 2023 р. професори Наталія Гуторова, Віталій Пашков та доцентка Тетяна Михайліченко взяли участь в роботі “The 3rd International Interdisciplinary Conference PLACES”, яка проходила в рамках RSU Research week 2023 у змішаному форматі. Цей щорічний англомовний науковий захід організовується Ризьким університетом імені Страдіня – одним із провідних вищих навчальних закладів у країнах Балтії з вираженим міжнародним ухилом.

Виступи викладачів ПЮІ, які проходили в онлайн форматі, були присвячені питанням корупції у фармацевтичному секторі та правовій оцінці маркетингових угод в українській фармації. Окремо розглядалося питання права на медичну допомогу в умовах сучасної російсько-української війни.