Студенти Інституту діляться власним досвідом із майбутніми абітурієнтами

Студенти 3 курсу Полтавського юридичного інституту Дмитро Шаркий, Євген Погрібний відвідали рідні школи в межах профорієнтаційної роботи. Зокрема було відвідано Великобагачанську ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Малокобелячківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Для абітурієнтів та школярів, напевно, нема кращої нагоди дізнатися про навчальний заклад безпосередньо від студентів, які вже мають досвід навчання в ньому, сформували уявлення про майбутню професію.

Студенти, що окріпли у переконанні правильності власного вибору професійного шляху надали багато корисної та важливої інформації учням, а також віртуально познайомили з Інститутом, продемонструвавши його переваги в аспекті матеріально-технічної бази, професорсько-викладацького складу, розповіли про умови проживання в гуртожитку та життя студентської громади.

Запрошуємо до Полтавського юридичного інституту усіх бажаючих, наші двері відкриті щодня для Вас!