В Інституті можна отримати не лише професію усього життя, а й зустріти своє кохання

Студентське життя – не лише навчання. Це період розвитку власного потенціалу, формування світогляду, віднайдення кращих друзів та кохання. І коли стрічка сповнена новинами з війни, фронту, важливо пам’ятати – життя триває, ми переможемо та відновимося. Про це нам нагадують приємні, теплі новини. Випускники Інституту 2013 року Корзун Катерина і Голобокий Микита одружилися та вирішили зробили фотосесію в стінах рідного закладу, оскільки саме в ньому познайомилися, подружились і в подальшому вирішили поєднати життя. Чудово, що навчаючись в ПЮІ студенти знаходять не тільки друзів та наставників у житті, а ще й зустрічають своє кохання та створюють сім’ї! Бажаємо подружжю щастя та миру! Бажаємо нашим студентам знайти «своє» під час навчання!

Screenshot_2