12 квітня до Інституту завітав Гожулівський навчально-виховний комплекс Полтавської міської ради

12 квітня 2023 року Інститут відвідали учні та вчителі Гожулівського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради.

Крім класичної екскурсії проведеної заступником директора з навчальної та наукової роботи Інституту Шевчиком О.С. випускники завітали на практичне заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне право», дізналися про історію експонатів кабінету криміналістики, поспілкувалися про перспективи працевлаштування після отримання диплому юриста ПЮІ НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Також, традиційно, майбутнім абітурієнтам було продемонстровано матеріально-технічне забезпечення інституту (їдальню, укриття, бібліотеку, тренажерний зал, зал судових засідань та ін.), проведено пошук слідів рук на місці злочину за участі асистента кафедри Ноги П.П.

Дотримуємося обіцянок та проводимо день відкритих дверей щодень!

Чекаємо на Вас!

Screenshot_3