13 квітня 2023 р. доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права ПЮІ Тихонова Дар’я Сергіівна провела виїзне тематичне заняття.

Перед студентами групи МП-01 з лекцією на тему «Містобудіне право в Україні» виступив заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики – начальник управління містобудування і архітектури Полтавської обласної військової адміністрації Особік Ірина Станіславівна. Спілкувалися про просторове планування територій, про повноваження в сфері містобудівного права, про суб’єктів в містобудівному праві, про генеральний та детальний план території, а також розглянули чинну нормативну базу містобудівного права.

Щиро дякуємо Ірині Станиславовні за проведену лекцію і сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.