Вчора (20.04.2023) доцент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полтавського юридичного інституту Тихонова Дар’я Сергіівна в рамках своєї дисципліни Адміністративне право, разом з групою ПІ-23 відвідали тематичну лекцію.

Щиро дякуємо, першому заступнику голови Полтавської обласної ради, Олександру Миколайовичу Лемешко, за проведену лекцію. Розглянули питання роботи Полтавської обласної ради під час воєнного стану, повноваження обласної ради, а також розмова йшлася про взаємодію з обласною військовою адміністрацією, співпрацю з міжнародними організаціями, підтримку внутрішньо-переміщених осіб, залучення молоді до суспільного життя.

Щиро дякуємо Олександру Миколайовичу за проведену лекцію і сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.